TJ - Turbo Jam

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: TJ - Turbo Jam

Mesaj  Bluelife la data de Mier Oct 03, 2012 9:00 am

Lourdess a scris:Da Blue, bine ca ai aparut, uite asa ma mobilizez si eu..am somat f mult cu boala pisicului meu.
Maine aveam in plan sa ies la alergat dar nu pot pt ca dupa job am o intalnire profesionala si va dura minim 1 ora asa ca voi ajunge prea tarziu pt a mai merge pe stadion.
Sper ca de poimanie sa reiau miscarea.

E greu sa te mobilizezi , asta e clar ! Dar trebuie ! Toata febra aia musculara din primele zile iti da senzatia ca in sfarsit faci ceva pentru tine , faptul ca ai facut sport te face sa te simti bine , sa fii multumita , mai optimista , sa ai o alta atitudine. E greu sa iti gasesti timp , desi e doar o scuza , si asta o stim toate , eu incerc acum sa imi revin , sa ma simt din nou mai flexibila, mai sigura pe mine , mai tanara . Asa ca , fetelor : haideti sa ne miscam ! so rock dans3
Bluelife
Vip
Vip

Data de inscriere : 04/09/2012

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Joi Oct 04, 2012 8:35 am

Neataaaa!!!!!!!!!!!

Ieri rest day, azi am FIRE 30 in program smug
Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Speranta la data de Joi Oct 04, 2012 5:37 pm

Bravo Blue!! Te urmez si eu in curand cu miscarea..Te felicit pentru consecventa.

Vip

Data de inscriere : 18/08/2012
Joburi/Distractii : Dans..muzica, pus ganduri si stari in cuvinte..citit
Stare de spirit : ok

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Joi Oct 04, 2012 7:45 pm

Bravo Blue!
Azi am fost si eu pusa pe fapte mari dar nu mi-a mers..e apa calda oprita de azi dimineata, abia dupa ora 22 ii vor da drumul asa ca...pauza fortata la sport. nununu

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Vin Oct 05, 2012 8:40 am

LuNi a scris:Bravo Blue!! Te urmez si eu in curand cu miscarea..Te felicit pentru consecventa.

Neataaaa!!!!!!!!

Mi-am propus sa urmez cele 20 de saptamani de program si sper sa nu ma opresc pe parcurs eye Trebuie sa o fac pentru ca ma simt mai bine, am mai multa energie , am mai multa incredere in mine si in plus cat m-am tinut de sport , cu sau fara diete aratam bine.
Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Vin Oct 05, 2012 8:44 am

Lourdess a scris:Bravo Blue!
Azi am fost si eu pusa pe fapte mari dar nu mi-a mers..e apa calda oprita de azi dimineata, abia dupa ora 22 ii vor da drumul asa ca...pauza fortata la sport. nununu

Enervante faze ofof Si fara apa calda mai nimic nu poti face in casa. Mi se intampla si mie la un moment dat cand imi propuneam sa ma apuc de o disciplinare a programului , mereu sa intervina ceva.Nu e stres ca si saptamana asta ba am avut musafiri, ba sedinta cu parintii, ba nu stiu ce , dar am zis : gata ! adica gasesc timp pentru orice dar pentru asta nu ? Eeeeeeei , asta deja e chiul pe fata ! Nu mai ! Si uite asa saptamana asta am fost foarte cuminte , si imediat trece prima saptamana din cele 20 ok
Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Vin Oct 05, 2012 9:39 am

Perlaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Perla la data de Vin Oct 05, 2012 11:46 am

Bluelife a scris:Perlaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ooo !Calma ca ma speriasi fata smug De unde atata energie pa tine mey? Ce-mi place programul tau ,bravos! clap

"Vei descoperi ca exact atunci cand îți permiti sa-ti alegi acțiunile care sunt in armonie cu tine, care respecta valorile si exprima competentele tale, atunci devii foarte important pentru ceilalți. Porțile se deschid de la sine. Totul devine mai ușor si nu mai ai nevoie sa te lupti ca sa avansezi." 
L. Gounelle

Prima regula pentru un abdomen plat: scapa de ... LENE !!! :-D

Nu te îngraşi între Crăciun si Revelion ci între Revelion şi Crăciun
Secretul  slabitului e sa nu renunti niciodata !
Perla
Admin
Admin

Varsta : 48
Localizare : Temesvarum
Joburi/Distractii : Consilier Terapie Florala Bach
Stare de spirit : Razboinica

https://www.facebook.com/bachflori

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Vin Oct 05, 2012 12:20 pm

Perla a scris:
Bluelife a scris:Perlaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ooo !Calma ca ma speriasi fata smug De unde atata energie pa tine mey? Ce-mi place programul tau ,bravos! clap

Sincer ? Observ ca cu cat lucrez mai mult cu atat am mai multa energie ????? Trebuie sa fac ceva ca am somat de prea multa vreme si asa nu mai merge . nununu

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Speranta la data de Vin Oct 05, 2012 7:08 pm

la Blue acasa (aici) te poti incarca cu energie pozitiva si dorinta de sport. Sportul e sanatate..e clar ca nu e doar o deviza ..comunista" ci un mare, mare adevar. Iubesc miscarea..si am sa ajung sa fac nu doar cele 30 min pe zi ci cele 60..sau de c enu chiar 90 d eminute de dat din ..fund..maini, picioare..aia, aia, aia. Te pup Blue si merci de molipsirea asta cu energie pozitiva.

Vip

Joburi/Distractii : Dans..muzica, pus ganduri si stari in cuvinte..citit
Stare de spirit : ok

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Lun Oct 15, 2012 10:21 am

LuNi a scris:la Blue acasa (aici) te poti incarca cu energie pozitiva si dorinta de sport. Sportul e sanatate..e clar ca nu e doar o deviza ..comunista" ci un mare, mare adevar. Iubesc miscarea..si am sa ajung sa fac nu doar cele 30 min pe zi ci cele 60..sau de c enu chiar 90 d eminute de dat din ..fund..maini, picioare..aia, aia, aia. Te pup Blue si merci de molipsirea asta cu energie pozitiva.

Ooo, multumeesc sadycool

Neataaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cafea5

Nu am nici un raport, halal energie , inca tusesc de imi sar toate cele dar deja ma simt mult mai bine si deseara prestez si

Am fost plecata in we la Oradea , am facut muuult, muuult shopping deci sunt ca noua psihic party

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Mar Oct 23, 2012 3:10 pm

Raportezi si aici , repejor un FIRE 30 si aparitia rusilor care mi-au dat peste cap planurile nununu

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Joi Noi 15, 2012 8:35 am

Neataaaa!!!!!!!!!!!

ceas

cafea5

Raportez un FIRE 30 pe ieri .Ciudat cata energie iti furnizeaza orice workout si ce bine te simti, ai alta atitudine , alta stare de spirit si atunci ma intreb, de ce oare ma las pe leneveala mai tot timpul ? Oricum , aseara mi-a luat jumate de ora pana m-am decis sa apas play, dar s-a meritat .Ma simt bine. sac

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Perla la data de Joi Noi 15, 2012 10:21 am

Bluelife a scris:Neataaaa!!!!!!!!!!!

ceas

cafea5

Raportez un FIRE 30 pe ieri .Ciudat cata energie iti furnizeaza orice workout si ce bine te simti, ai alta atitudine , alta stare de spirit si atunci ma intreb, de ce oare ma las pe leneveala mai tot timpul ? Oricum , aseara mi-a luat jumate de ora pana m-am decis sa apas play, dar s-a meritat .Ma simt bine. sac
That is my girl kiss2 kiss2 kiss2 Turbo Girl dans3 dans3 dans3 dans3

"Vei descoperi ca exact atunci cand îți permiti sa-ti alegi acțiunile care sunt in armonie cu tine, care respecta valorile si exprima competentele tale, atunci devii foarte important pentru ceilalți. Porțile se deschid de la sine. Totul devine mai ușor si nu mai ai nevoie sa te lupti ca sa avansezi." 
L. Gounelle

Perla
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Joi Noi 15, 2012 1:36 pm

Perla a scris:
Bluelife a scris:Neataaaa!!!!!!!!!!!

ceas

cafea5

That is my girl kiss2 kiss2 kiss2 Turbo Girl dans3 dans3 dans3 dans3

I'm back !!!!! congrats

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Vin Noi 16, 2012 9:21 am

Neataaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Raportez un HIIt 15 si ma tin cuminte de programul de 20 de saptamani.Teoretic se slabeste intre aprox. 8 si 25 de kg dar asta depinde mult de alimentatie si de numarul kg in surplus.Vom vedea rezultatele la anul pointhaha , pe bune ca e vorba de 5 luni totusi. Dar merita tot efortul . Nu mai vorbesc de cm care scad vazand cu ochii de la o saptamana la alta. Ma simt energica si mai ...aerisita sa spun asa.
Poftiti la cafa , fetele hug me

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Ella 78 la data de Vin Noi 16, 2012 9:24 am

Bluelife a scris:Neataaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Raportez un HIIt 15 si ma tin cuminte de programul de 20 de saptamani.Teoretic se slabeste intre aprox. 8 si 25 de kg dar asta depinde mult de alimentatie si de numarul kg in surplus.Vom vedea rezultatele la anul pointhaha , pe bune ca e vorba de 5 luni totusi. Dar merita tot efortul . Nu mai vorbesc de cm care scad vazand cu ochii de la o saptamana la alta. Ma simt energica si mai ...aerisita sa spun asa.
Poftiti la cafa , fetele hug me

Am venit la cafelutaaa kiss2 ..bravo pt sport..am facut si eu primele 3 saptamini..era super..si cred din tot sufletul ca ar trebui sa nu mai traiesc din amintiri...Felicitari..tine-o tot asa...eu incep cu ceva mai lent..la cit am fost de ''statica'' ma tem ca m-oi rupe..sau abandona dupa prima lectie.. congrats congrats congrats congrats

Vip

Data de inscriere : 08/09/2012
Varsta : 38
Localizare : Verona,Italy
Joburi/Distractii : Ceramist,dans,dans,dans
Stare de spirit : E din ce in ce mai bineee!!!!!

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Vin Noi 16, 2012 12:25 pm

Ella 78 a scris:

Am venit la cafelutaaa kiss2 ..bravo pt sport..am facut si eu primele 3 saptamini..era super..si cred din tot sufletul ca ar trebui sa nu mai traiesc din amintiri...Felicitari..tine-o tot asa...eu incep cu ceva mai lent..la cit am fost de ''statica'' ma tem ca m-oi rupe..sau abandona dupa prima lectie.. congrats congrats congrats congrats

Nu vei abandona ca sunt si eu aici si ne raportam zi de zi , si ne sustinem , ok ? O dat ae bine ca faci si cat faci si treptat poti creste numarul zilelor in care faci sport si mai poti jongla cu tipul de sport pentru care optezi. Hug

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Lun Noi 19, 2012 9:11 am

Neataaa!!!!!!!!

Raportez un HIIt 15 si cam atat ca am fost plecata cu baietii la concurs de kick box.De azi incepe o noua saptamana de sport, ma tin de program si vreau sa recuperez si ce am pierdut saptamana trecuta ca nici nu am inceput de luni si am pierdut o zi in we.

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Mar Noi 20, 2012 8:41 am

Neata !!!!!!!

Raportez un FIRE 45 :?><:

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Perla la data de Mar Noi 20, 2012 10:52 am

Bravo Blue !Eu inca sunt la stadiul galerie Rolling Eyes ....da nu disperati ca isi revine fata si va uimeste da

L. Gounelle

Perla
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Mar Noi 20, 2012 2:05 pm

Perla a scris:Bravo Blue !Eu inca sunt la stadiul galerie Rolling Eyes ....da nu disperati ca isi revine fata si va uimeste da

Inceputul e mai greu , apoi trec zile, apoi trec saptamani si cand incepi sa vezi rezultate nu mai dai inapoi.Unde mai pui ca in toata deznadejdea si starea de lehamite , rusine sau depresie incep sa isi faca locul stari de bine , de siguranta , de speranta , de forta.Deci, merita !Abia astept sa fac saptamana sa incep sa scad si la tickerul sport. :yere$##:

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Mier Noi 21, 2012 9:39 am

Neata:

Raportez un HIIT 20 si muulta febra musculara smug

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Perla la data de Mier Noi 21, 2012 11:14 am

Ma da harnica mai esti matalutza ham Bravos!Am compuet cred ca ma apuc si eu de walku ala ,sau macar de mers pe jos cand ies .Azi mi-am luat papuci sport ca sa pot merge mai usor ..asta daca am fantezia rata

L. Gounelle

Perla
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Bluelife la data de Mier Noi 21, 2012 12:01 pm

Perla a scris:Ma da harnica mai esti matalutza ham Bravos!Am compuet cred ca ma apuc si eu de walku ala ,sau macar de mers pe jos cand ies .Azi mi-am luat papuci sport ca sa pot merge mai usor ..asta daca am fantezia rata
Trebuie , ca am mult de recuperat.Si in plus trec zilele, trec saptamanile si la primavara vreau sa fiu sexoasa rata

Bluelife
Vip
Vip

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: